GÖSTERİLERİMİZ

ETKİNLİK LİDERİ
&
ETKİNLİK_ALANI
GÖSTERİ KONUSUHEDEF KİTLEGÖSTERİ İÇERİĞİ
OSMAN EZGİ

KARAGÖZ MÜZESİ
KARAGÖZ VE UZAY GÖLGE OYUNU GÖSTERİSİ4-7 YAŞGölge oyunları gösterisi ile katılımcılara astronomik kavramların öğretilmesi amaçlanmıştır.
EMİNE SARAY

PANORAMA 1326 BURSA FETİH MÜZESİ
SU ROKETİ GÖSTERİSİGENEL KATILIMCILARKatılımcılarda bilimsel süreç becerilerini kazanmaları ve çeşitli değişkenleri kontrol edip özgün su roketi tasarımı yapmaları sağlanır.
PANORAMA 1326 BURSA FETİH MÜZESİTELESKOP GÖZLEMİGENEL KATILIMCILAREtkinlikler Bursa Bilim Teknoloji Merkezi Tarafından Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi’nde gerçekleştirilecektir.
BURSA
BİLİM TEKNOLOJİ MERKEZİ
PLANETERYUM GÖSTERİSİGENEL KATILIMCILARSimülasyonlar ile öğrencilerin yaşayarak öğrenmesini sağlamak, öğretim sürecine aktif katılım ile kalıcı öğrenmeleri gerçekleştirmek, bilimsel bilgilerin yapılandırılmasını kolaylaştırmak.
PANORAMA 1326 BURSA FETİH MÜZESİHAVALI DENEYLERGENEL KATILIMCILARBilim Avcıları havalı deneyler bilim gösterisinde öğrencilerimizin seviyelerine uygun deneyler eğlenceli ve teatral bir şekilde sunularak, bilimin aslında zor olmadığının hedef kitleye aktarımıdır
PANORAMA 1326 BURSA FETİH MÜZESİPATLAMAMLI DENEYLERGENEL KATILIMCILAR Bilim Avcıları Patlamalı Deneyler bilim gösterisinde öğrencilerimizin seviyelerine uygun deneyler eğlenceli ve teatral bir şekilde sunularak, bilimin aslında zor olmadığının hedef kitleye aktarımıdır.